Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

 • Blend Brazylia /Salwador

  Blend Brazylia / Salwador

  Blend Brazylia/Salwador

  Wspaniała mieszanka stworzona z myślą o najbardziej wymagających klientach. Kawa wyróżnia się powtarzalnością, oraz wyrazistym smakiem. Wysokiej jakości ziarna które  z niezwykłą dokładnością zostają poddane procesowi palenia pod okiem doświadczonego Master Roastera.

  Delikatnie słodka mieszanka dla wymagających. Zachwyca i kusi swoim smakiem. 

  43,00 149,00 
 • Kawa Smakowa Wanilia

  Kawa Smakowa Wanilia

  Kawa o smaku słodkiej wanilii.

  29,00 101,00 
 • Kawa Smakowa Pistacja- Marcepan

  Kawa Smakowa Aromatyzowana Pistacja – Marcepan

  Kawa o smaku pistacji z marcepanem, czyli doskonałej kombinacji pysznych orzechów z migdałowym deserem. 100% Arabica. Aromat pistacji i marcepana.

  29,00 101,00 
 • Kolumbia Hulia

  Kolumbia Hulia

  Kolumbia Hulia to kawa o trochę ciemniejszym stopniu wypału niz nasze pozostałe kawy. Specjalny singiel dla fanów włoskiego, klasycznego espresso. Kawa ta również idealnie łączy się z mlekiem.

  41,00 149,00 
 • Honduras Marcala-KAWA SPECIALITY

  Honduras Marcala

  Kawa speciality!

  44,00 149,00 
 • Kawa Smakowa Oreo

  Kawa Smakową – Czekolada z pomarańczą

  Kawa o smaku przepysznej naturalnej czekolady z dodatkiem pomarańczy.

  Nasza kawa to połączenie wysokiej jakości ziaren brazylijskiej Arabiki z dodatkiem naturalnego olejku na bazie czekolady z pomarańczą. Od dzisiaj rytuał picia kawy nabierze innego wymiaru.

  29,00 101,00 
 • Kawa Kopi Luwak

  Kawa Kopi Luwak

  Kawa Kopi Luwak

  Najdroższa, najrzadsza i najlepsza kawa na świecie.Kawa Kopi Luwak to luksus sam w sobie, najbardziej pożądana kawa na świecie. Nasza kawa pochodzi bezpośrednio od rolników pasjonatów. Pozyskiwana jest z dzikich zbiorów w przeciwieństwie do kaw przemysłowych. Doskonały prezent dla koneserów kawy i osób ceniących sobie najwyższą jakość.

  Kawa posiada certyfikat !

  148,00 1300,00 
 • Peru Indie decaf- kawa bezkofeinowa

  Peru Indie decaf – kawa bezkofeinowa

  Wyraźnie słodki, lecz mocno orzechowy smak zachwyci każdego kto kocha klasyczne kawy, jednak z jakiegoś powodu kofeiny nie moge pić.

  51,00 170,00 
 • Brazylia Świąteczna

  Brazylia Świąteczna

  Wyjątkowa Brazylia w świątecznym wydaniu, to idealny prezent na Boże Narodzenie. Klasyczne w smaku ziarna zachwycą każdego, zarówno wielbiciela małej czarnej, jak i mlecznego cappucino. Ziarna z regionu mają charakterystyczny czekoladowo- słodki smak.

  48,00 160,00