O nas

Dlaczego Aroma Coffee ? Bo coś co powstaje prosto z serca nie może być byle jakie.Wyobraź sobie, że masz najlepsze ziarna  z całego świata, 100% arabiki w jednym miejscu.  Świeżo wypalane o bogatym smaku i aromacie. 

Wszystkie nasze kawy sprzedawane są w krótkim okresie po wypaleniu, bo tylko świeżo palona kawa daje pełnię smaku i prawdziwe bogactwo aromatu.Smak świeżo palonej kawy jest nieporównywalny z kawami, które stoją miesiącami na sklepowych półkach i pochodzą z produkcji przemysłowej,jgdzie jakość jest najmniej istotnym elementem produkcji. Od dużych znanych marek odróżnia nas właśnie jakość, nasze kawy to nie jest produkcja przemysłowa, w ofercie nie mamy też robusty, która ma ogromny wpływ na cenę kawy i znacząco obniża jej jakość.

Aroma Coffee to jakość a nie ilośćUnikalne metody palenia naszych kaw gwarantują niezapomniany smak i aromat.Nasze kawy pozyskujemy od producentów z wieloletnim doświadczeniem, ludzi, którzy kochają kawę i przywiązują ogromną uwagę do jakości. Uczestniczymy w procesie wypalania, weryfikujemy jakość pozyskiwania ziaren i metody uprawy. Wszystkie kawy testujemy zanim znajdą się w naszej ofercie.  

Kto spróbuje naszej kawy i porówna ją ze smakiem kaw znanych marek zawsze do nas wróci. 

Kawy sepciality, które są również w naszej ofercie są serwowane tylko w najlepszych kawiarniach.

Całym sercem wspieramy rolnictwo ekologiczne, kawowce z których powstaje nasza kawa często rosną w naturalnych warunkach bez szkodliwych pestycydów. Dlatego smak naszej kawy zdecydowanie wyróżnia się z pośród kaw dostępnych w marketach produkowanych na skalę przemysłową. Wychodzimy na przeciw potrzebom najbardziej wymagających koneserów kawy, oraz zwykłych wielbicieli cappuccino, ceniących sobie najwyższą jakość w połączeniu z przystępną ceną.

Wysoka jakość ziarna, świeżo palone kawy, aromaty i smak to nasz priorytet.

Dlaczego to nam powinieneś zaufać ?

Bo, kawy w naszym sklepie są zawsze świeżo palone, gwarantujemy najwyższą jakość obsługi i wkładamy wiele serca w to aby dać Tobie ogromną przyjemność i uśmiech z każdym łykiem. Przywiązujemy ogromną uwagę do każdego szczegółu, począwszy od wyboru ziaren do wysyłki starannie zabezpieczonego i zapakowanego towaru prosto pod Twoje drzwi. 

Jesteśmy zdeterminowani w poszukiwaniu coraz lepszego smaku, oraz unikatowych gatunków kaw.

Zapraszamy również do naszej kawiarni : Aroma Coffee , ul Ordona 12D Lok U1 w Warszawie :-) 

Aroma Coffee

NIP 2530026304 , REGON 363909657

Nr konta bankowego: 20 1050 1025 1000 0092 2332 1747

ING Bank Śląski

www.biuro@aromatkawy.com

tel. 692 268 635