Kawiarka Venus Zobacz większe

Kawiarka Bialetti Venus 4tz

Nowy produkt

Pojemność: 200ml (4x50ml)

Przeznaczenie na kuchenki: Indukcyjnych, Ceramicznych, Elektrycznych, Gazowych

Tworzywo: Stal nierdzewna

Więcej szczegółów

3 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

135 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 135 punkty lojalnościowe

Więcej informacji

Jak używać kawiarki:

Kawiarka składa się z górnego zbiornika z uszczelką, filtra oraz dolnego zbiornika. Zmielone ziarna kawy (ziarna muszą być zmielone ciut grubiej niż oczka w filtrze) umieszczamy w filtrze, nalewamy wrzącej wody do dolnego zbiornika poniżej poziomu zaworu bezpieczeństwa i łączymy ze sobą wszystkie elementy. Stawiamy kawiarkę na kuchence i czekamy parę minut. Gorąca woda przemieści się do górnego zbiornika, przepływając przez zmielone ziarna. Pyszne i aromatyczne espresso jest gotowe!

Konstrukcja:

Opływowy kształt i oryginalny design sprawiają, że Bialetti Venus może być świetną ozdobą każdej kuchni. Rewelacyjny wygląd łączy się tu z funkcjonalnością. Sprzęt wykonany jest z polerowanej stali nierdzewnej oraz posiada rączkę z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym. Stal nierdzewna wpływa na smak kawy w mniejszym stopniu niż aluminium, a ergonomiczny kształt uchwytu zapewnia wygodne nalewanie przygotowanego espresso.

Ważne informacje:

Bialetti Venus może być używana na palnikach gazowych, elektrycznych oraz indukcyjnych. Produkt należy ustawiać tak, aby rączka znajdowała się poza zasięgiem źródła ciepła. Kawiarkę należy myć ręcznie, bez użycia detergentów. Nie nadaje się do mycia w zmywarce. Wybierając rozmiar kawiarki należy pamiętać, że przy każdym zaparzaniu należy przygotować ilość kawy określoną przez producenta.

Opinie

Napisz opinię

Kawiarka Bialetti Venus 4tz

Kawiarka Bialetti Venus 4tz

Pojemność: 200ml (4x50ml)

Przeznaczenie na kuchenki: Indukcyjnych, Ceramicznych, Elektrycznych, Gazowych

Tworzywo: Stal nierdzewna

30 innych produktów w tej samej kategorii: